ANASAYFA   HAKKIMIZDA   PROJELER   FOTO GALERİ   TANITIM FİLMİ   SATIŞ OFİSİ   KAT PLANI   İLETİŞİM    

Şensoylar Konut | Hakkımızda

   Zirveyi hedef değil, temel almak..

    Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Şensoylar Konut, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temelölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken,gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...                                                                                                                                                      

     Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır.Şensoylar Konut, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. 

     İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramız katılıyor.
     

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz..

 
Şensoylar Konut Menü Adres

Etiketler:
ordu daire,

Anasayfa
Hakkımızda
Projeler
Foto Galeri
Tanıtım Filmi
Satış Ofisi
Kat Planı
İletişim

Şarkiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:30/1 ORDU
Tel :  0452 225 12 15
Gsm :  0505 711 76 88

sensoylarkonut@hotmail.com

www.sensoylarkonut.com

     
Copyright © Şensoylar Konut 2016. Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved